UWAGA RODZICE – NOWE OBOSTRZENIA !

RZĄD PODJĄŁ DECYZJĘ O ZAWIESZENIU ZAJĘĆ WE WSZYSTKICH PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH W POLSCE.

Od 27.03.2021 do 09.04.2021 zamknięte zostaną żłobki i przedszkola. Pod opiekę tych placówek będą mogły trafiać wyłącznie dzieci rodziców wykonujących zawody medyczne i służb porządkowych, w trakcie wykonywania przez nich obowiązków służbowych.

Proszę rodziców wykonujących w/w zawody o zgłaszanie u nauczycielek grup potrzebę zorganizowania opieki dla dzieci.

Rodzice, których dzieci nie będą uczęszczać do przedszkola mogą skorzystać z zasiłku opiekuńczego na dzieci do lat 8.

Dla dzieci, które pozostaną w domu przedszkole będzie przygotowywało propozycje zajęć i zabaw na naszej stronie internetowej przedszkola (w zakładkach grup).

Mam wielką nadzieję, że spotkamy się za dwa tygodnie.

O wszystkich zmianach będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Ewa Maliszewska

Dyrektor Przedszkola nr 8 w Elblągu