25.03.20 środa

Drodzy Rodzice, stawiam przed Wami wyzwanie. Nie od dziś wiadomo jak wielki wpływ na rozwój naszego dziecka, już od poczęcia ma muzyka. Nie tylko koi nadpobudliwość, ale również kształci jego przyszły gust, nie tylko muzyczny, uwrażliwia i jest źródłem świetnej zabawy. Warto więc zainwestować nieco czasu i proszę stworzyć wraz z dzieckiem Eko-instrument. Potrzebne nam będą: Puste butelki i kubeczki (np. po jogurtach, śmietanie itp.) Gumki recepturki Folia spożywcza, folia aluminiowa, papier do pieczenia, słomki, patyczki do szaszłyków Suche przyprawy, nasiona, owoce (ryż, kasza, ziele angielskie, pieprz ziarnisty, różne rodzaje kasz, makarony itp.) Druciki, nitki, sznurki, kapsle (usuwamy gumową powłoczkę wewnątrz) Ewentualnie taśma klejąca, kredki, farby, markery/flamastry, papier kolorowy/biały Nożyczki, nóż, deska do krojenia Do zdobienia: koraliki, tasiemki, kokardki, cokolwiek chcemy. Uprzejmie proszę o przesłanie zdjęcia-umieszczę je na naszej stronie przedszkola.
Pani Wiesia

kontakt e-mail: